Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. dolnośląskie

Powszechny zwyczaj zakładów ubezpieczeniowych dotyczący zaniżania przysługujących odszkodowań doprowadził do pojawienia się kancelarii i firm zajmujących się uzyskiwaniem należnych kwot. Potrzeba istnienia tego rodzaju podmiotów między innymi na terenie województwa dolnośląskiego okazała się naprawdę znaczna, ponieważ poszkodowani, którym przyznano za małą rekompensatę, często nie potrafią samodzielnie dopominać się i walczyć o swoje prawa.

Z realnej pomocy proponowanej przez firmy odszkodowawcze ciągle korzysta spora liczba osób uprawnionych do roszczeń. Dodatkowo zapotrzebowanie na pomoc świadczoną przez kancelarie i firmy odszkodowawcze jest tak rozległe, że zasięg ich funkcjonowania stale się rozszerza, a branża wciąż się zmienia i doskonali również w województwie dolnośląskim.

Odkupienie szkody OC Dolnośląskie

Osobom, które uzyskały zbyt niską kwotę rekompensaty, proponuje się specjalistyczne wsparcie doskonale wykształconych prawników, a odszkodowań dochodzi się w związku z bardzo różnymi sprawami. Obecnie profesjonalni pośrednicy nie ograniczają się jedynie do reprezentowania klientów w utarczkach z firmami ubezpieczeniowymi, lecz także oferują skup roszczeń odszkodowawczych w przypadku szkód komunikacyjnych.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkie szkody (powstałe np. na terenie województwa dolnośląskiego) można odkupować. Według prawa nie wolno zbywać roszczeń dotyczących szkód osobowych. Właśnie dlatego skup roszczeń odszkodowawczych ma przede wszystkim związek ze szkodami komunikacyjnymi, które nie uległy przedawnieniu, czyli nie powstały wcześniej niż 3 lata wstecz.

U nas cały proces skupu roszczeń odszkodowawczych zawsze pozostaje przejrzysty i jasny dla klienta. Skupujemy wierzytelności z tytułu zaniżonych odszkodowań z ubezpieczeń OC i AC, w których zaniżoną wartość szkody rozliczono gotówką. Jeśli zatem firma ubezpieczeniowa naliczyła, a później wypłaciła (gotówką) zaniżoną kwotę odszkodowania, a nie dysponujecie Państwo stosownymi środkami i czasem na utarczki w sądzie, zapraszamy do naszej firmy. Odkupimy roszczenie (powstałe maksymalnie 3 lata wstecz) i samodzielnie będziemy starać się o dopłatę od towarzystwa ubezpieczeniowego. Po sprzedaży całe ryzyko związane ubieganiem się o dopłatę przejdzie na nas.

Prosimy mieć na uwadze, że po odkupieniu roszczenia, tylko my będziemy ponosili odpowiedzialności za przebieg i rezultat ewentualnej batalii sądowej z ubezpieczycielem. Państwo będziecie wolni od jakichkolwiek zobowiązań, nawet jeśli sprawę przegramy. Także wszelkie koszty będą regulowane przez nas. Nasi klienci nie muszą się martwić o to, co stanie się po sprzedaży roszczenia. Odkupiona wierzytelność będzie naszą własnością, a w związku z tym również naszym problemem. Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności na terenie województwa dolnośląskiego, my wytoczymy sprawę w sądzie, my będziemy stroną w sporze, my pokryjemy wszystkie koszty związane z procesem i innymi formalnościami, my wreszcie będziemy odpowiedzialni, jeśli wysiłki zakończą się niepowodzeniem. Takie rozwiązanie jest szczególnie cenione przez naszych klientów, czy i Wy chcecie z niego skorzystać?

W okresie 3-5 dni po odebraniu dokumentów nasz dział zajmujący się wycenami, wystosuje odpowiedź i zaoferuje stawkę za skup. Pieniądze trafią na Państwa rachunek w okresie 7 dni od daty zawarcia umowy cesji wierzytelności. Jeżeli suma, jaką będziemy w stanie zaproponować, nie sprosta Państwa oczekiwaniom, nie ma obowiązku jej akceptowania.

Cenę skupu naliczamy bezpłatnie, nawet jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy. Za pozostałe formalności i powtórne naliczenie szkody również nie płacą nasi klienci. Warto również wiedzieć, że nawet sprzedaż rozbitego auta nie zamyka drogi do ponownej weryfikacji i nie uniemożliwia odkupu roszczenia.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, możecie dostarczyć nam następujące dokumenty:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco)

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!