Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. kujawsko-pomorskie

Z profesjonalnej pomocy zapewnianej przez kancelarie odszkodowawcze korzysta bardzo pokaźna grupa osób, które padły ofiarą powszechnej praktyki zaniżania kwot odszkodowań wypłacanych przez firmy ubezpieczeniowe. Istotą funkcjonowania tych podmiotów jest odzyskiwanie należnych rekompensat z tytułu bardzo różnych roszczeń. Zapotrzebowanie na działalność tych firm wydaje się stale rosnąć, nic więc dziwnego, że sektor nieustannie się rozwija w wielu regionach Polski, w tym także na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Odkupienie szkody OC Kujawsko-Pomorskie

Pokrzywdzonym przez towarzystwa ubezpieczeniowe oferuje się specjalistyczne wsparcie biegłych, wykształconych prawników, a odszkodowania uzyskuje się z tytułu rozmaitych szkód. Pośrednicy specjalizują się w reprezentowaniu zgłaszających się do nich klientów podczas konfrontacji z firmami ubezpieczeniowymi w sądzie, jak również zajmują się skupem roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych między innymi na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego.

Na postępowanie w ten sposób zezwala polskie prawo, które zgodnie z art. 509 § 1 K.C. mówi, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”. Ograniczenie możliwości sprzedaży roszczenia z tytułu szkody rzeczowej byłoby niewątpliwie niezgodne z prawami przysługującymi konsumentowi i wiązałoby się z uprzywilejowaniem jednej ze stron umowy, a konkretniej ubezpieczyciela. Ustawodawca zezwala firmom ubezpieczeniowym na zbywanie długu ubezpieczonego z tytułu np. nieuregulowanych składek windykatorom. Jeśli poszkodowany z powodu zaniżonej kwoty wypłaconego odszkodowania nie miałby takiej możliwości, wówczas byłyby stroną mniej uprzywilejowaną.

Skup roszczeń odszkodowawczych w naszej firmie odbywa się w sposób prosty i przystępny dla klienta, niezależnie od tego, czy mieszka on na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, czy małopolskiego. Odkupujemy wierzytelności, w których szkodę rozliczono gotówką i które dotyczą zaniżonych odszkodowań z tytułu ubezpieczenia OC i AC. Wszystkim poszkodowanym przez ubezpieczycieli proponujemy proste i jasne rozwiązanie – bez kłopotów i zamartwiania się o wynik ewentualnej sprawy w sądzie. Jeśli otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie i ubezpieczyciel rozliczył się z Tobą gotówką – zgłoś się do nas, odkupimy Twoje roszczenie (o ile nie uległo przedawnieniu, czyli nie upłynęły jeszcze 3 lata). Po sprzedaży sami postaramy się wyegzekwować dopłatę od ubezpieczyciela, Ty nie będziesz w nic zamieszany. Nasza firma weźmie całe ryzyko na siebie.

Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności cała odpowiedzialność za efekt sprawy w sądzie spadnie na nas, nawet wówczas, gdy wynik okaże się niekorzystny. Wszelkie naliczone należności od tej pory będziemy regulować my, Ty nie będziesz już stroną sporu. Staniemy się właścicielami roszczenia.

W czasie 3-5 dni rozpatrzymy Twój wniosek i zaoferujemy Ci konkretną sumę. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności pieniądze wpłacimy na wskazany rachunek w okresie nieprzekraczającym 7 dni. Oczywiście, jeśli stawka, jaką będziemy mogli zaproponować, nie zadowoli Cię, nie musisz podpisywać umowy.
Naliczenie kwoty skupu nic nie kosztuje, podobnie jak inne formalności podejmowane na tym etapie. Pamiętaj, że sprzedaż uszkodzonego samochodu nie odbiera Ci szansy na sprzedaż roszczenia.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i mieszkasz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, możesz dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • w przypadku szkód całkowitych – wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela;
  • decyzję dotyczącą wypłaty odszkodowania;
  • polisę AC – dla szkód Autocasco.

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!