Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. lubelskie

Przez lata firmy ubezpieczeniowe wypłacały zaniżone kwoty przysługujących odszkodowań. Grono osób potraktowanych w ten sposób przez ubezpieczycieli ciągle się powiększało. Rosło też niezadowolenie i poczucie niesprawiedliwości wśród tych, którzy uzyskiwali zbyt niskie (w stosunku do należnych) rekompensaty. Takie postępowanie doprowadziło w końcu do pojawienia się kancelarii odszkodowawczych (także w województwie lubelskim), które zaczęły zajmować się sprawami poszkodowanych i wspierać ich w walce o własne prawa.

Praktyki towarzystw ubezpieczeniowych się nie zmieniły znacząco, w związku z tym z pomocy kancelarii odszkodowawczych wciąż korzysta potężna grupa uprawnionych do roszczeń. Można nawet śmiało stwierdzić, że istnienie tych podmiotów okazuje się niezbędne, skoro stale rozszerzają zakres swoich działań, oferując coraz to nowe usługi.

Odkupienie szkody OC Lubelskie

Doskonale wykształceni i doświadczeni w prowadzeniu tego typu spraw prawnicy dochodzą w imieniu swoich klientów roszczeń odszkodowawczych. Ponadto osobom, które nie chcą angażować się w batalie z ubezpieczycielami, kancelarie proponują skup roszczeń odszkodowawczych na terenie całego kraju, w tym także w województwie lubelskim. Takie oferty są zupełnie legalne, objęte stosownymi przepisami prawa (art. 509 § 1 K.C.).

Regulacje dokładnie określają, jakie szkody można odkupować. Nie mogą być to roszczenia dotyczące szkód osobowych. To właśnie dlatego skupowi podlegają przede wszystkim roszczenia z tytułu nieprzedawnionych szkód komunikacyjnych, czyli takich, od których nie upłynęły 3 lata.

Zasady skupu roszczeń odszkodowawczych są nieskomplikowane i przejrzyste. W naszej firmie zajmujemy się skupem wierzytelności z tytułu rekompensat z OC i AC. W głównej mierze podejmujemy się spraw, w których szkodę rozliczono gotówką. Jeśli zatem wypłacono Ci zaskakująco niską sumę odszkodowania, ale nie dysponujesz stosownymi środkami, by podjąć batalię sądową, możesz rozważyć sprzedaż roszczenia. Nasza firma odkupi je od Ciebie, oczywiście, jeśli nie uległo przedawnieniu (powstało maksymalnie 3 lata wstecz). Po zawarciu umowy cesji wierzytelności postaramy się wyegzekwować dopłatę od ubezpieczyciela, jednak jeśli nam się nie uda, to nie będzie już Twój kłopot.

Po sprzedaży roszczenia wszelkie konsekwencje związane z niepowodzeniem w sprawie będą już wyłącznie naszym problemem. Koszty i formalności przejmiemy na siebie, a Ty będziesz wolny od zmartwień z tym związanych. My staniemy się posiadaczami roszczenia, więc w sporze będziemy stroną pociąganą do odpowiedzialności.

Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności cała odpowiedzialność za efekt sprawy w sądzie spadnie na nas, nawet wówczas, gdy wynik okaże się niekorzystny. Wszelkie naliczone należności od tej pory będziemy regulować my, Ty nie będziesz już stroną sporu. Staniemy się właścicielami roszczenia.

Wnioski rozpatrujemy w ciągu 3-5 dni. Jeśli zgodzisz się na naszą propozycję, pieniądze za sprzedaż roszczenia wpłacimy na rachunek bankowy maksymalnie do 7 dni od chwili podpisania umowy cesji wierzytelności.
Złożenie wniosku oraz kalkulacja ceny skupu są bezpłatne, dlatego bez obaw możesz się z nami skontaktować jeszcze dziś. Nawet w przypadku pozbycia się rozbitego auta wciąż jeszcze masz możliwość sprzedaży roszczenia.

Mieszkańcy województwa lubelskiego w niezwykle prosty sposób mogą skorzystać z naszej oferty. Wystarczy, że prześlą nam poniższe dokumenty:

  • decyzję wypłaty odszkodowania;
  • kalkulację szkody – kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela – w odniesieniu do szkód całkowitych;
  • polisę AC (szkody z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!