Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. mazowieckie

Niesprawiedliwą praktyką wielu firm ubezpieczeniowych jest zaniżanie kwot odszkodowań. Takie działanie doprowadziło do zwiększenia obecności na rynku kancelarii i innych podmiotów, których zadaniem jest uzyskiwanie należnych pieniędzy.

Zapotrzebowanie na usługi takich podmiotów na terenie województwa mazowieckiego jest naprawdę duże, gdyż samodzielne działania poszkodowanych są często poza ich zasięgiem możliwości. Do firm odszkodowawczych i kancelarii w dalszym ciągu zgłasza się wielu klientów uprawnionych do roszczeń. Tak duże zapotrzebowanie powoduje ekspansję działania firm i doskonalenie jakości ich usług, również w województwie mazowieckim.

Odkupienie szkody OC Mazowieckie

Osoby, które dostały zbyt małą kwotę odszkodowania, mogą korzystać ze wsparcia wykwalifikowanych prawników, którzy mają pojęcie o dochodzeniu różnego typu spraw. Klient może zlecić specjalistom nie tylko pośredniczenie między ubezpieczycielem a nim, ale także skup roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych.

Warto wiedzieć jednak, że nie można odkupić każdej szkody (powstałej np. na terenie województwa mazowieckiego), ponieważ nie kwalifikują się do tego szkody osobowe. Sprawia to, że skup roszczeń odszkodowawczych dotyczy przeważnie szkód komunikacyjnych, które miały miejsce nie wcześniej niż trzy lata temu.

Nie musisz obawiać się o niezrozumiałość warunków umowy, ponieważ staramy się, by wszystko przebiegało jasno i przejrzyście. Skupimy wierzytelności z tytułu zaniżonej rekompensaty z ubezpieczeń OC i AC, których szkody były rozliczone gotówką. Jeśli twoją szkodę rozliczono gotówką i masz wrażenie, że kwota została zaniżona, odezwij się do nas. Odkupimy roszczenie (mające miejsce najpóźniej 3 lata wstecz), a następnie na własną rękę zaczniemy ubiegać się o dopłacenie pieniędzy przez firmę ubezpieczeniową. Cała odpowiedzialność za działania spoczywa na nas po podpisaniu umowy.

Prosimy nie zapominać o tym, że sprzedanie nam roszczenia oznacza dla klienta brak odpowiedzialności za nasze działania. Wszelkie konsekwencje, także niepowodzenia sprawy z ubezpieczycielem, spoczywają na barkach naszej firmy.

Po podpisaniu umowy na terenie województwa mazowieckiego nie musisz się już niczym martwić. Po naszej stronie leży już wystąpienie do sądu, bycie stroną w sporze, uiszczenie wszystkich opłat, a także poniesienie konsekwencji działań, również w przypadku niepowodzenia sprawy. Nasze rozwiązanie docenia wielu klientów, czy chcesz z niego skorzystać?

Co stanie się po dostarczeniu nam dokumentów? W czasie od trzech do pięciu dni pracownicy działu wycen przygotują propozycję i zaoferują odpowiednią stawkę. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności, środki znajdą się na twoim koncie w czasie siedmiu dni. Jeżeli jednak stawka nie spełni twoich oczekiwań, będziesz mógł jej nie akceptować.
Klient nie ponosi żadnych kosztów za wycenę skupu nawet, gdy nie dojdzie do podpisania umowy. Reszta formalności i drugie naliczenia szkody także jest bezpłatne. Warto wiedzieć, że sprzedaż uszkodzonego samochodu nie oznacza braku możliwości ubiegania się o weryfikację i sprzedaż roszczenia.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty powinny dostarczyć nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco)

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!