Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. opolskie

Często stosowaną praktyką niejednej firmy ubezpieczeniowej jest zaniżanie wypłacanych kwot odszkodowania osobom poszkodowanym w różnych zdarzeniach. Takie działanie doprowadziło do powstania na rynku coraz większej ilości kancelarii i firm, które zajmują się pozyskiwaniem należnych środków finansowych.

Odkupienie szkody OC Opolskie

Chętnych do korzystania z usług tych podmiotów na terenie województwa opolskiego jest bardzo wiele, ponieważ większość poszkodowanych nie jest w stanie samodzielnie podjąć walkę o przysługujące im prawa. Osoby uprawnione do roszczeń nie przestają przychodzić do kancelarii i firm odszkodowawczych z prośbą o wsparcie. Niemalejące zapotrzebowanie na takie usługi sprawia, że wymienione podmioty nieustannie powiększają zakres swoich działań, zasięg oraz doskonalą swoje usługi, również na terenie województwa opolskiego.

Z pomocy wyspecjalizowanych prawników mogą skorzystać poszkodowani, którym przyznano zbyt niskie kwoty odszkodowania. Tym profesjonalistom można z powodzeniem powierzyć reprezentowanie w sporze z ubezpieczycielem, ale także dokonać im sprzedaży roszczeń odszkodowawczych.

Warto być świadomym, że nie można dokonywać skupu wszystkich roszczeń, ponieważ nie można pozbywać się szkód osobowych (powstałych np. na terenie województwa opolskiego). Za sprawą tego, skup roszczeń odszkodowawczych dotyczy głównie szkód komunikacyjnych, które nie są jeszcze przedawnione, czyli powstały nie później niż 3 lata temu.

Nie martw się, że współpraca z nami będzie skomplikowana, ponieważ nasza firma dokłada wszelkich starań, by cały proces był klarowny dla klienta. Zajmujemy się skupianiem wierzytelności z tytułu zaniżonych sum odszkodowań z polis AC i OC, które zostały rozliczone gotówką. W przypadku, gdy ubezpieczyciel dokonał zaniżenia kwoty odszkodowania, a nie posiadasz wystarczającej ilości czasu i pieniędzy na chodzenie po sądach, przyjdź do nas. Odkupimy od ciebie roszczenie (mające miejsce maksymalnie 3 lata temu) i na własną rękę postaramy się o dopłatę należnej kwoty. Po podpisaniu z nami umowy przejmiemy całą odpowiedzialność za wszelakie działania.

Prosimy pamiętać o tym, że po sprzedaży roszczenia, tylko nasza firma jest obciążona odpowiedzialnością i skutkami batalii z firmą ubezpieczeniową, nawet w sytuacji przegranej klient jest wolny od zobowiązań. W naszej gestii jest uiszczenie wszystkich opłat i kosztów, klient jest już wolny od trosk na ten temat. Zawarcie umowy cesji wierzytelności w województwie opolskim, skutkuje rozpoczęciem sprawy w sądzie, bycie przez nas stroną w sporze, dopełnianie formalności, oraz borykanie się ze wszystkimi następstwami tego działania. Taka oferta jest bardzo ceniona przez naszych klientów, ty także możesz z niej skorzystać.

Co wydarzy się po dostarczeniu dokumentów? W okresie od trzech do pięciu dni dział wycen przygotuje indywidualną ofertę i zaoferuje daną cenę za skup. Po podpisaniu umowy prześlemy środki finansowe na konto w okresie siedmiu dni. W przypadku, kiedy stawka nie będzie zadowalająca, istnieje możliwość odmowy jej akceptacji.
Wycena skupu dokonywana jest bezpłatnie, także, gdy nie zostanie podpisana umowa. Za pozostałe dokumenty i drugie naliczanie szkody także nie należy płacić. Warto pamiętać, że sprzedaż uszkodzonego pojazdu nie oznacza braku możliwości odkupu roszczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą skupu roszczeń odszkodowawczych, dostarcz do naszej firmy:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!