Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. podkarpackie

Niesprawiedliwe działanie, które często jest podejmowane przez firmy ubezpieczeniowe, to zaniżanie kwot odszkodowań przysługujących poszkodowanym osobom. Taka praktyka przyczyniła się do zwiększenia ilości funkcjonujących firm odszkodowawczych i kancelarii na terenie naszego kraju.

Odkupienie szkody OC Podkarpackie

Na terenie województwa podkarpackiego chętnych osób do korzystania z oferty takich podmiotów jest bardzo duża ilość. Spora część poszkodowanych przez zaniżone rekompensaty nie umie samodzielnie działać w zakresie pozyskiwania przysługujących im środków. Do kancelarii i firm odszkodowawczych nie przestają zgłaszać się osoby, które są uprawnione do roszczeń. Tak duże zapotrzebowanie sprawia, że podmioty tego typu rozszerzają zasięg swoich działań oraz doskonalą jakość usług, także na terenie województwa podkarpackiego.

Ze wsparcia profesjonalnych prawników mogą skorzystać osoby, które otrzymały zaniżoną kwotę odszkodowania. Specjaliści są świetnie przygotowani do dochodzenia różnych spraw, w tym odszkodowań. Aktualnie poszkodowani mogą powierzyć prawnikom nie tylko pośredniczenie między nimi a firmą ubezpieczeniową, ale mogą także sprzedać im swoje roszczenia odszkodowawcze w przypadku doznania szkód komunikacyjnych.

Trzeba być świadomym, że nie jest możliwa sprzedaż każdego roszczenia (np. powstałego na terenie w województwa podkarpackiego), gdyż nie dotyczy to szkód osobowych. Z tego względu skup roszczeń odszkodowawczych wiąże się ze szkodami komunikacyjnymi, które są nieprzedawnione, czyli miały miejsce nie później niż 3 lata temu.

Klient nie musi się bać, że współpraca z nami będzie trudna i zawiła, ponieważ staramy się, by wszystko było klarowne i jasne. Nasza usługa polega na skupowaniu wierzytelności z tytułu zaniżonych z polis OC i AC, w których rozliczenia szkody dokonano gotówką. W przypadku, kiedy ubezpieczyciel przyznał zbyt niską kwotę odszkodowania, które zostało następnie rozliczone gotówką, a nie dysponujesz czasem na chodzenie po sądach, przyjdź do nas. Skupimy roszczenie, które nie jest przedawnione i podejmiemy samodzielne działania mające na celu uzyskanie dopłaty od ubezpieczyciela. Po podpisaniu umowy i sprzedaży roszczenia, na naszych barkach będzie spoczywać całe ryzyko i odpowiedzialność za działania.

Prosimy nie zapominać, że odkupienie przez nas roszczenia oznacza, że to nasza firma odpowiada i ponosi konsekwencje walki sądowej z towarzystwem ubezpieczeniowym. Klient jest w tym momencie wolny od wszelakich konsekwencji, także w przypadku przegrania sprawy.

Po zawarciu umowy i sprzedaży roszczenia, klient nie musi martwić się tym, co stanie się dalej. Kiedy dojdzie do podpisania umowy na terenie województwa podkarpackiego, nasza firma założy sprawę w sądzie, pokryje wszelakie koszty, będzie również odpowiedzialna za ewentualne skutki niepowodzenia sprawy. Taka oferta jest doceniana przez szerokie grono klientów, warto z niej skorzystać.

Po dostarczeniu do nas dokumentów, pracownicy działu wycen przygotują ofertę i zaproponują klientowi daną stawkę za skup roszczenia. Środki znajdą się na koncie bankowym klienta w czasie 7 dni od podpisania umowy. Jeżeli stawka, którą zaproponujemy nie będzie spełniać oczekiwań, klient nie jest zobligowany do jej akceptacji.

Za wycenę skupu nie są pobierane żadne środki finansowe, także w przypadku, gdy nie zostanie podpisana umowa. Reszta formalności i ponowne wyliczanie szkody także jest bezpłatne. Warto wiedzieć, że drogi do ubiegania się o weryfikację i sprzedaż roszczenia nie zamyka dokonanie sprzedaży uszkodzonego auta.

Zainteresowane osoby, które chciałyby skorzystać z naszych usług, powinny dostarczyć nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!