Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. podlaskie

Niezwykle liczne dokonywanie zaniżania odszkodowania przez firmy ubezpieczeniowe spowodowało wzrost działających kancelarii i firm odszkodowawczych, których zadaniem stało się pozyskiwanie przysługujących kwot poszkodowanym. Chętni do skorzystania z pomocy takich podmiotów na terenie województwa podlaskiego stanowią bardzo dużą liczbę. Dzieje się tak, bo większość osób, która otrzymała zbyt małe odszkodowanie, nie jest w stanie samemu ubiegać się o swoje prawa.

Z realnego wsparcia wspomnianych podmiotów czerpie niemała liczba poszkodowanych uprawnionych do roszczeń. Branża działa dynamicznie i nieustannie się doskonali, rozszerza się także zasięg funkcjonowania firm odszkodowawczych w obrębie województwa podlaskiego.

Odkupienie szkody OC Podlaskie

 

Poszkodowanym, którzy uzyskali zaniżoną kwotę rekompensaty, oferowana jest profesjonalna pomoc doskonale wykształconych prawników, a odszkodowania są dochodzone w różnych sprawach. Aktualnie pośrednicy nie są jedynie reprezentantami w sporze z ubezpieczycielem, ale oferują usługę skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi.

Czy można dokonywać przenoszenia praw roszczeniowych względem każdej szkody? Otóż nie. Jak zostało zapisane w prawie, nie można sprzedawać roszczeń związanych ze szkodami osobowymi (powstałymi np. w województwie podlaskim). Dlatego więc, większość przypadków skup roszczeń odszkodowawczych dotyczy szkód komunikacyjnych, które nie są przedawnione.

Poszkodowanym osobom oferuje się nieskomplikowane i klarowne zasady współpracy. Prowadzimy skup wierzytelności związanych z odszkodowaniami AC i OC, które zostały rozliczone gotówką. W sytuacji, gdy otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką, masz wrażenie, że jest ona za niska, a nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu na walkę z ubezpieczycielem, zadzwoń do nas. Dokonany skupienia roszczenia powstałego maksymalnie 3 lata temu i rozpoczniemy walkę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Po podpisaniu umowy nasi klienci nie są obarczani żadnym ryzykiem.

Warto nie zapomnieć o tym, że po dokonaniu sprzedaży roszczenia, wszelakie konsekwencje działań są obarczeniem jedynie naszej firmy. Na kliencie nie spoczywają żadne zobowiązania ani odpowiedzialność, także w sytuacji przegrania przez nas sprawy. Również pokrycie wszystkich kosztów oraz kwestie formalne są po naszej stronie. Po dokonaniu zawarcia umowy cesji wierzytelności na terenie województwa podlaskiego, udamy się do sądu, będziemy tam stroną w sporze, zapłacimy wszystkie opłaty i dopełnimy kwestii formalnych. Będziemy odpowiedzialni za wszystkie konsekwencje, także niepowodzenia sprawy. Czy skorzystasz z oferty, którą docenia wielu klientów?

Po 3-5 dniach od dostarczenia dokumentów otrzymasz od nas propozycję kwoty. W okresie z kolei 7 dni od zawarcia umowy, na rachunku znajdą się twoje środki. Jeżeli nasza propozycja nie będzie spełniać twoich oczekiwań, nie musisz jej akceptować. Za wyliczenie ceny skupu nie pobieramy opłat, nawet, gdy nie podpiszemy umowy. Za powtórne naliczenie i inne formalności, także nie ponosi klient kosztów. Co ważne, można sprzedawać roszczenie także, gdy uszkodzone auto zostało sprzedane.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, dostarcz nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!