Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. pomorskie

Niezwykle powszechny zwyczaj zaniżania wypłacanych odszkodowań przez ubezpieczycieli doprowadził do powstania bardzo dużej ilości firm odszkodowawczych, które zajęły się walczeniem o przysługujące kwoty. Także na terenie województwa pomorskiego było bardzo dużo poszkodowanych, którzy korzystali z usług takich podmiotów, nie będąc w stanie walczyć samodzielnie o swoje prawa.

Z rzeczywistej pomocy takich firm korzysta spore grono osób, które są uprawnione do roszczeń. Duża ilość chętnych do korzystania z ich usług sprawia, że te podmioty rozszerzają zakres działań, a także doskonalą swoje usługi również w obrębie województwa pomorskiego.

Odkupienie szkody OC Pomorskie

Osobom poszkodowanym, którym przyznano zaniżone odszkodowanie, oferuje się specjalistyczną pomoc kompetentnych prawników, a dochodzenie odszkodowań odbywa się w różnego typu sprawach. W tym momencie działania pośredników nie są ograniczone do bycia jedynie przedstawicielami poszkodowanych, ale także firmy oferują skup roszczeń odszkodowawczych w przypadku doznania szkód komunikacyjnych.

Czy można sprzedawać każdy rodzaj szkody powstałej w województwie pomorskim? Jak orzekają przepisy prawne, niedozwolone jest sprzedawanie roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego względu skupowanie roszczeń odszkodowawczych odnosi się do szkód komunikacyjnych, które nie stały się jeszcze przedawnione.

Współpraca w zakresie skupu roszczeń odszkodowawczych pozostaje zawsze klarowna i jasna dla poszkodowanych osób. Zajmujemy się skupowaniem wierzytelności dotyczących odszkodowań z polis AC i OC, których rozliczenia szkody dokonano gotówką. Jeśli więc w twoim przypadku ubezpieczyciel naliczył daną kwotę, którą następnie ci wypłacił gotówką, sądzisz, że uległa ona zaniżeniu, a nie masz wystarczająco dużo czasu, by prowadzić batalię z ubezpieczycielem, to zgłoś się do naszej firmy. Kupimy roszczenie, które do ciebie należy, postaramy się samodzielnie o pozyskanie środków od ubezpieczyciela. Po dokonaniu sprzedaży wszelakie ryzyko spoczywa na naszych barkach

Nie można zapominać o tym, że po sprzedaży roszczenia, nasza firma jest obarczona wszystkimi konsekwencjami działań. Nasi klienci są wolni od jakichkolwiek skutków, także przegranej sprawy oraz nie są obciążani żadnymi kosztami. Po sprzedaży roszczenia należy ona do nas, więc jest naszym problemem. Po dokonaniu zawarcia umowy cesji wierzytelności na terenie województwa pomorskiego, zajmiemy się założeniem sprawy w sądzie, staniemy się stroną i pokryjemy wszelakie koszty oraz dopełnimy formalności. Czy chcesz skorzystać z rozwiązania, które doceniają nasi klienci?

Po upływie 3-5 dni od odebrania dokumentów nasz dział wycen wystosuje odpowiedź z propozycją stawki. Po podpisaniu umowy, w czasie 7 dni na rachunku bankowym znajdą się ustalone środki pieniężne. Jeżeli jednak nasza oferta nie spełni twoich oczekiwań, możesz odmówić akceptacji. Nie pobieramy opłat za wyleczenie ceny skupu, także w sytuacji, gdy nie dochodzi do podpisania umowy. Klient nie ponosi kosztów również za formalności, ani powtórne naliczenie szkody. Warto wiedzieć, że sprzedaż roszczenia jest także możliwa w sytuacji, gdy auto zostało sprzedane.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, dostarcz nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!