Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. śląskie

Niezwykle popularna praktyka zaniżania wypłacanych sum odszkodowań prze towarzystwa ubezpieczeniowe przyczyniła się do pojawienia na rynku wielu kancelarii i firm odszkodowawczych. Zapotrzebowanie na usługi takich podmiotów w województwie śląskim stało się bardzo duże, ponieważ osoby, które uzyskały zaniżone rekompensaty, nie mają wystarczających umiejętności do walczenia z ubezpieczycielami na własną rękę.

Z faktycznej pomocy takich podmiotów korzysta duża część osób uprawnionych do roszczeń. Duża liczba klientów przyczynia się do doskonalenia jakości usług świadczonych przez takie podmioty oraz powiększania zakresu ich działań, również w województwie śląskim.

Odkupienie szkody OC Śląskie

Osoby, które uzyskały zbyt małą sumę rekompensaty, mogą korzystać z pomocy wyedukowanych prawników, którzy doskonale wiedzą, jak należy dochodzić odszkodowań w związku z szerokim zakresem spraw. Obecnie specjalistyczni prawnicy nie występują w imieniu poszkodowanych, ale także proponują usługę skupu roszczeń odszkodowawczych.

Warto wiedzieć, że nie można dokonywać sprzedaży każdego rodzaju roszczenia, gdyż prawo zabrania na zbywanie roszczeń względem szkód osobowych. Z tego więc powodu skup roszczeń odszkodowawczych łączy się przeważnie ze szkodami komunikacyjnymi, które powstały w okresie ostatnich trzech lat.

Nasza firma proponuje poszkodowanym osobom współpracę opartą na jasnych i klarownych zasadach. Nasze usługi polegają na skupie wierzytelności dotyczących odszkodowań OC i AC, których rozliczenia dokonano gotówką. Jeżeli otrzymałeś wypłatę odszkodowania, w twoim mniemaniu rekompensata jest zbyt niska, a nie dysponujesz wystarczającą ilością czasu na chodzenie po sądach, zadzwoń do naszej firmy.

Na uwadze warto mieć fakt, że cała odpowiedzialność za działania spada na nas po podpisaniu umowy z klientem. Nie ponosi on żadnych konsekwencji niepowodzenia sprawy, nie musi uiszczać żadnych opłat czy wypełniać formalności. Skupiona wierzytelność stanie się naszym problemem. Po zawarciu umowy na terenie województwa śląskiego, zajmiemy się wytoczeniem sprawy w sądzie, będziemy stroną w sporze, a odpowiedzialność za nasze działania będą spoczywać na naszych barkach wyłącznie. Także w sytuacji niepowodzenia sprawy. Skorzystaj z naszej oferty, którą doceniło już wielu poszkodowanych.

Po podpisaniu umowy na terenie województwa mazowieckiego nie musisz się już niczym martwić. Po naszej stronie leży już wystąpienie do sądu, bycie stroną w sporze, uiszczenie wszystkich opłat, a także poniesienie konsekwencji działań, również w przypadku niepowodzenia sprawy. Nasze rozwiązanie docenia wielu klientów, czy chcesz z niego skorzystać?

Po odebraniu dokumentów w czasie od 3 do 5 dni przygotujemy propozycję stawki za skup. W przeciągu 7 dni od podpisania umowy, na twoje konto trafią ustalone środki. W sytuacji, gdy nie spodoba ci się nasza oferta, będziesz mógł zrezygnować. Cena skupu zostaje naliczona za darmo, także, gdy nie dojdzie do zawarcia umowy. Klient nie musi płacić także za żadne formalności, ani ponowne naliczenia. Warto wiedzieć, iż możliwa jest sprzedaż roszczenia również w przypadkach, gdy rozbite auto zostało sprzedane.

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej oferty, powinieneś dostarczyć nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco)

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!