Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. świętokrzyskie

Częsta praktyka towarzystw ubezpieczeniowych polegająca na zaniżaniu wypłacanych odszkodowań poskutkowała rozpoczęciem działalności przez kancelarie i podmioty podejmujące działania w kierunku odzyskania należnych kwot pieniężnych. Poszkodowane osoby, którym przyznano zbyt niską rekompensatę, nie umieją walczyć o swoje prawa na własną rękę. Z tego względu potrzeba istnienia kancelarii i firm odszkodowawczych na terenie województwa świętokrzyskiego stała się naprawdę wysoka.

O wsparcie firm odszkodowawczych ubiega się nieustannie duża liczba osób, które są uprawnione do roszczeń. Zapotrzebowanie na usługi takich podmiotów jest bardzo rozległe, więc zasięg ich działania ulega rozszerzeniu, oferta zmienia się, a branża doskonali w swoich działaniach, także w województwie świętokrzyskim.

Odkupienie szkody OC Świętokrzyskie

Poszkodowani, którym wypłacono zaniżone odszkodowanie, mogą skorzystać z pomocy wyśmienicie wykwalifikowanych prawników, z kolei odszkodowań dochodzi się w odniesieniu do wszelakich szkód. Warto wiedzieć, że aktualnie pomoc pośredników nie polega jedynie na reprezentowaniu klienta w batalii z ubezpieczycielem, ale także na skupie roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami szkodami komunikacyjnymi.

Jednak każdy poszkodowany powinien wiedzieć, że nie może odkupywać każdego rodzaju szkody (powstałej np. na terenie województwa świętokrzyskiego). Prawo zakazuje bowiem zbywania roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego względu skup roszczeń odszkodowawczych dotyczy przede wszystkim szkód komunikacyjnych, które równocześnie nie są przedawnione, czyli nie powstały wcześniej niż 3 lata temu.

W naszej firmie skup roszczeń odszkodowawczych opiera się na klarownych i jasnych zasadach. Dokonujemy skupu wierzytelności z tytułu zaniżonych kwot odszkodowań z polis OC i AC, w których doszło do rozliczenia w formie gotówki. Jeżeli więc ubezpieczyciel naliczył, następnie wypłacił gotówką zaniżone odszkodowanie, a poszkodowany nie dysponuje pieniędzmi i czasem na chodzenie po sądach, powinien zgłosić się do naszej firmy. Skupimy roszczenie, które miało miejsce nie wcześniej niż 3 lata temu i samodzielnie podejmiemy działania w kierunku uzyskania dopłaty od firmy ubezpieczeniowej. Po podpisaniu umowy wszelakie ryzyko dotyczące ubiegania się o dopłatę będzie jedynie naszym zmartwieniem.

Należy mieć na uwadze fakt, że po dokonaniu sprzedaży tylko nasza firma odpowiada na prowadzenie batalii sądowej oraz za jej rezultat. Nawet jeżeli sprawa będzie mieć negatywny rezultat, będzie to stanowić wyłącznie problem naszego przedsiębiorstwa. Nasi klienci nie będą musieli troszczyć się o to, co wydarzy się po sprzedaży roszczenia. Wierzytelność, którą odkupimy, będzie w naszym posiadaniu i także w naszej gestii będzie uporanie się ze wszystkimi konsekwencjami prowadzonych działań. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności na terenie województwa świętokrzyskiego, założymy sprawę w sądzie, będziemy stroną w prowadzonym sporze, zapłacimy wszystkie opłaty i zajmiemy się formalnościami. Weźmiemy również odpowiedzialność za niepowodzenie naszych wysiłków. Czy chcesz skorzystać z usług, które doceniają klienci?

Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności cała odpowiedzialność za efekt sprawy w sądzie spadnie na nas, nawet wówczas, gdy wynik okaże się niekorzystny. Wszelkie naliczone należności od tej pory będziemy regulować my, Ty nie będziesz już stroną sporu. Staniemy się właścicielami roszczenia.

W przeciągu 3-5 dni od momentu otrzymania dokumentów nasi pracownicy dokonują wyceny i przedstawią ofertę skupu. Na Państwa koncie pieniądze znajdą się w czasie 7 dni od momentu podpisania umowy cesji wierzytelności. Nie ma obowiązku akceptowania propozycji, jeżeli proponowana suma nie będzie satysfakcjonująca.
Za wykonanie wyceny skupu nie pobierane są żadne opłaty, także w sytuacji, kiedy nie zostanie podpisania umowa. Za dokonanie pozostałych formalności oraz ponowne naliczanie szkody Klient także nie płaci. Co ważne, sprzedaż uszkodzonego samochodu nie zamyka drogi do ubiegania się o odkupienie roszczenia.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą należy dostarczyć do naszej firmy:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!