Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. wielkopolskie

Jednym z powszechnych zwyczajów towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie wypłacanych kosztów odszkodowania, co doprowadza do rozpoczęcia działalności przez wiele nowych kancelarii oraz firm. Zapotrzebowanie na istnienie firm takiego typu na terenie województwa wielkopolskiego jest bardzo wysokie, gdyż osoby poszkodowane, które otrzymały zaniżoną rekompensatę, w wielu przypadkach nie dysponują umiejętnościami i czasem do walczenia o swoje należności.

Z pomocy oferowanej przez firmy odszkodowawcze korzysta spore grono osób, które są uprawnione do roszczeń. Potrzeba wsparcia udzielanego przez firmy odszkodowawcze i kancelarie ma tak duże rozmiary, że branża ulega zmianom i doskonaleniu, pojawia się także na terenie województwa wielkopolskiego coraz więcej podmiotów takiego typu.

Odkupienie szkody OC Wielkopolskie

Poszkodowane osoby, które otrzymały zaniżoną kwotę rekompensaty, mają możliwość skorzystania ze wsparcia profesjonalnych prawników, odszkodowań można ubiegać się w związku z szeroką gamą spraw. Na daną chwilę kompetentni prawnicy nie reprezentują klientów wyłącznie w sporze z towarzystwem ubezpieczeniowym, ale oferują także możliwość skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących doznanych szkód komunikacyjnych.

Należy zdawać sobie sprawę z faktu, że nie wszystkie szkody (np. powstałe na terenie województwa wielkopolskiego), kwalifikują się do sprzedaży. W świetle prawa polskiego niedopuszczalne jest zbywanie się roszczeń dotyczących szkód osobowych. Z tego powodu skup roszczeń odszkodowawczych odbywa się w stosunku do szkód komunikacyjnych, do których doszło nie wcześniej niż 3 lata wstecz.

Gwarantujemy, że skup roszczeń odszkodowawczych oznacza dla klienta bardzo proste i jasne zasady. Skupujemy wierzytelności, które dotyczą zaniżonych rekompensat z polis OC i AC, w których rozliczenia szkody dokonano gotówką. Jeśli więc doszło do naliczenia przez firmę ubezpieczeniową zaniżonego odszkodowania i wypłacenia go gotówką, a nie jesteś w stanie chodzić na utarczki w sądzie, zgłosić się do nas.

Nasza firma odkupi powstałe nie wcześniej niż 3 lata temu roszczenie, następnie rozpocznie samodzielne starania o uzyskanie dopłaty od ubezpieczyciela. Po podpisaniu umowy całe ryzyko i odpowiedzialność przechodzi na nas, więc klient nie musi martwić się o konsekwencje naszych działań.

Prosimy pamiętać o tym, że po sprzedaży roszczenia, jedynie nasza firma odpowiada za przebieg i efekt batalii w sądzie z ubezpieczycielem. Klient nie ma żadnych zobowiązań również w przypadku niepowodzenia naszych działań. Regulowanie kosztów leży więc po naszej stronie.

W momencie sprzedaży roszczenia naszej firmie, klient jest pozbawiony trosk o to, co się z nim stanie, gdyż to już kwestia naszej firmy. Po podpisaniu umowy i odkupieniu roszczenia, po stronie naszej strony będzie leżeć udanie się ze sprawą do sądu, dopełnienie formalności i pokrycie kosztów, a także poniesienie konsekwencji, gdy sprawa nie zakończy się powodzeniem. Takie warunki współpracy docenia szerokie grono klientów.


Po trzech do pięciu dni od dostarczenia nam dokumentów, pracownicy zajmujący się wycenami, zaoferują stawkę za sprzedaż roszczenia. Środki pieniężne znajdą się na koncie w czasie tygodnia od podpisania umowy cesji wierzytelności. W sytuacji gdy nie będą państwo zadowoleni z naszej oferty, można zawsze się wycofać. Oszacowanie ceny skupu dokonuje się bezpłatnie, także, gdy nie dojdzie finalnie do podpisania umowy cesji wierzytelności. Za ponowne naliczanie szkody czy formalności nie obciążamy klienta. Warto pamiętać, że ze starań o weryfikację i skup roszczeń, nie wyklucza sprzedaż uszkodzonego samochodu.

W przypadku wyrażenia chęci do skorzystania z oferty naszej firmy, należy dostarczyć do nas dokumenty, jak:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisa AC (dla szkód Autocasco)

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!