Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Skup roszczeń odszkodowawczych woj. zachodniopomorskie

Do powszechnej praktyki działania ubezpieczycieli należy częste zaniżanie sum wypłacanych odszkodowań, co z kolei sprawia, że na rynku zaczęło być obecnych coraz więcej firm odszkodowawczych i kancelarii, których działania polegają na uzyskiwaniu należnych pieniędzy. Istnienie ich na terenie województwa zachodniopomorskiego jest kluczowe dla szerokiego grona osób, nie będącego w stanie samodzielnie walczyć o uzyskanie należnej rekompensaty.

Pomoc oferowana przez firmy odszkodowawcze i kancelarie służy sporemu gronu ludzi, posiadającemu uprawnienia do roszczeń. Zapotrzebowanie na nią jest tak duże, że branża przechodzi ciągłe przemiany i doskonali się, rozpoczynając działalność również na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Odkupienie szkody OC Zachodniopomorskie

Osoby poszkodowane, które uzyskały zaniżoną sumę rekompensaty, mogą sięgnąć po specjalistyczną pomoc wyśmienicie wykwalifikowanych prawników, o odszkodowania można ubiegać się z powodu różnego typu spraw. W obecnych czasach pośrednicy nie ograniczają swoich działań do reprezentacji klienta w sporze z ubezpieczycielem, ale umożliwiają skorzystanie z usługi skupu odszkodowań komunikacyjnych.

Warto mieć na uwadze jednak fakt, że nie można zbywać wszystkich szkód (np. mających miejsce na terenie województwa zachodniopomorskiego). Zostało prawnie uregulowane, że przedmiotem skupu i sprzedaży nie mogą być roszczenia osobowe. Za sprawą tego, skup roszczeń odszkodowawczych dotyczy w największej mierze szkód komunikacyjnych, powstałych najwcześniej 3 lata temu.

Deklarujemy, że skup roszczeń odszkodowawczych opiera się na klarownych i prostych dla klienta zasadach. Skupowane przez nas wierzytelności to wierzytelności dotyczące zaniżonych kwot wypłaconych odszkodowań OC i AC, w których rozliczenie szkody odbyło się gotówką. Jeżeli więc firma ubezpieczeniowa wyceniła i wypłaciła gotówką zbyt małą kwotę odszkodowania, a nie masz czasu ani środków na chodzenie po sądowych rozprawach, powinieneś zgłosić się do naszej firmy.

Odkupimy od klienta roszczenie, które miało miejsce nie wcześniej niż trzy lata temu i podejmiemy samodzielne działania w kierunku uzyskania dopłaty od towarzystwa ubezpieczeniowego. Po zawarciu umowy, odpowiedzialność i ryzyko wiążące się z ubieganiem o dopłatę, spoczywa na naszych barkach.

Prosimy nie zapominać o tym, że po podpisaniu umowy tylko nasza firma ponosi konsekwencje przebiegu i efektu batalii sądowej z towarzystwem ubezpieczeniowym. Klient jest wolny od wszelakich zobowiązań, także w przypadku przegrania rozprawy sądowej. Obciążenia finansowe leżą po naszej stronie.

Po podpisaniu umowy sprzedaży roszczenia, klient nie powinien mieć już żadnych obaw, ponieważ wierzytelność jest od tego momentu naszą własnością i nie grożą klientowi żadne obciążenia. Po odkupieniu wierzytelności na terenie województwa wielkopolskiego, to nasza firma zajmie się działaniami w sądzie, pokryciem kosztów rozprawy i to ona poniesie odpowiedzialność w przypadku braku powodzenia działań. Szerokie grono poszkodowanych ceni sobie taką formę współpracy.


Po dostarczeniu nam dokumentów, pracownicy z działu wycen przygotują propozycję wyceny skupu roszczenia, którą przedstawią w ciągu 3 do 5 dni. Pieniądze znajdą się z kolei na twoim koncie w przeciągu tygodnia od podpisania umowy. W przypadku, kiedy nasza oferta nie będzie dla ciebie atrakcyjna, możesz zawsze zrezygnować i nie musisz jej akceptować. Cena skupu zostaje oszacowana bezpłatnie, również jeśli nie zostanie podpisana umowa. Za kolejne naliczenie szkody czy formalności, również nie zostaje obciążony klient. Pamiętaj, że nawet sprzedanie uszkodzonego pojazdu nie wyłącza z szansy na weryfikację i sprzedaż roszczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, przygotuj i dostarcz nam następujące dokumenty:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisa AC (dla szkód Autocasco)

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!